Ha a déli parton szeretnénk hajót bérelni, akkor Siófok lehet az egyik indulási bázisunk. Ami Füred az északi parton, az Siófok a délin: vitorlás központ a javából. A Bahart kikötőben nem kell sokáig keresgélnünk: a Vitorlás utca végén, közvetlenül a kikötőbejáratnál találjuk a Vitorlásboltot, ahol hajós kellékek, szakműhely mellett bérelhető hajókat is találunk. A tulajdonos kihangsúlyozza, hogy a hajók érvényes vezetői engedéllyel és kellő gyakorlattal bérelhetők, bizonyára lehettek rossz élményeik a bérlőkkel, ezért jelzik, hogy lehetőleg ne a legfrissebb jogosítvánnyal jöjjenek ide gyakorolni, hanem tapasztaltabb bérlőket várnak.

Pomuc Tamás és Pomucz István, Siófok

István vezeti a boltot és a műhelyt, Tamás pedig az oktatást és a bérlést intézi. Akinek ismerősen cseng a Pomucz név, nem véletlen: Pomucz Tamás Európa bajnok vitorlázónk vezeti a bázist, a szakértelem tehát garantált.

Flotta

A hajópark 8 db hajóból áll, 25-28-32 lábas vitorlásokat találunk itt. A flottában megtalálható a Balaton 25 típus, amely a Balaton talán a leginkább ismert hajó a közepes méretű kategóriában. A siófoki kikötő tágas, jól felszerelt létesítmény: tudunk parkolni a kikötő utcájában (Füreden ez örök probléma) a belső létesítmények pedig a Bahart színvonalat hozzák.

A chartercég előnyei

Ha a déli parton szeretnénk hajót bérelni, akkor Siófok nagyon adja magát. Az itteni hajópark mérete és ára a normál kategóriába tartozik, a kikötő tágas. Ha esetleg viharos idő miatt a kikötőben ragadnánk, Siófok sok programot kínál. De reméljük, erre nem kerül sor, jó szelet minden innen hajózónak!

A chartercég elérhetősége: https://pomucz.hu

A jobb felhasználói élmény érdekében az oldal sütiket használ. További információ

A süti beállítások ennél a honlapnál engedélyezett a legjobb felhasználói élmény érdekében. Amennyiben a beállítás változtatása nélkül kerül sor a honlap használatára, vagy az "Elfogadás" gombra történik kattintás, azzal a felhasználó elfogadja a sütik használatát.

Bezárás