Ahogy az előző cikkben is szerepelt, évekig Füreden volt a bázisunk, és sok szép emléket őrzünk erről az időszakról. Az egykori OMFB kikötőben álltak a hajóink, amely Füred rejtett oázisa volt: jobbról a nyüzsgő Szövi kikötő, balról az Uni, mi pedig közöttük, 20 hajóhely, hatalmas fák, szép klubépület. Mára mindez a múlté, az ingatlanfejlesztés elfújta ezt a szép kikötőt, mi pedig Balatonfűzfőre tettük át székhelyünket, ami nagyon jó választás volt, itt minden adott körülmény a minőségi oktatási munkához.

A füredi évek alatt ismertük meg a szomszéd kikötőben Lajosékat, akik akkor kezdtek hajóbérléssel foglalkozni. Mára pedig a piac meghatározó cége lettek.

Füredyacht, Balatonfüred

A flottában a kicsiny Scholtz 22 típustól a Jeanneau Sun Odyssey 410-ig sokféle tőkesúlyos vitorlást találunk. Ez utóbbit azért ne béreljük a manővertréning elvégzése nélkül! Van itt Bavaria, Avar típus is. Az Avar típusról tudni kell, hogy vízballasztos hajók, a merülésük igen kedvező, ami a Balaton sekély déli oldalán jól jöhet. Lehet bérelni sporthajókat is, ami ritkaság a magyar piacon! A Flaar 18 igazi rohanógép, aki kicsi, de nagyon gyors hajót szeretne, az mindenképpen próbálja ki.

A chatercég előnyei

Nagy választékot találunk, a kicsitől a nagy méretig, itt minden igényre lesz hajó. Füred jó kiindulási pont a túrákhoz. Lajos rugalmasan kezel minden kérést, lelkesedése hatalmas, vele és csapatával nagyon korrekt a hajóbérlés. A túrahajó szekció mellett sporthajókat is ajánlanak, ami nem gyakori. Legújabban még elektromos hajókat is adnak bérbe, tehát Lajoséknál tényleg óriási a választék. Ha valaki csapatépítésre szeretne hajót, náluk megtalálja a megfelelőt, mert ezekre a programokra nagy, exkluzív hajók kellenek.

Elérhetőségük: https://balatoni-hajoberles.hu/termekkategoria/turahajoberles/

A jobb felhasználói élmény érdekében az oldal sütiket használ. További információ

A süti beállítások ennél a honlapnál engedélyezett a legjobb felhasználói élmény érdekében. Amennyiben a beállítás változtatása nélkül kerül sor a honlap használatára, vagy az "Elfogadás" gombra történik kattintás, azzal a felhasználó elfogadja a sütik használatát.

Bezárás